7 Ocak 2018 Pazar

Günaydın 🙂

Bugün sabah 5:52am’den 15:16’ya kadar Ay Boşlukta olacak. Pazar gününü sakin, huzurlu ve kendimize yakın geçirebilmek için muhteşem bir fırsat. Yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilir, yoga, meditasyon ve/veya ruhsal çalışmalarla derinleşebilirsiniz.

15:16 itibariyle Ay Terazi burcuna geçiyor: sanatla uğraşmak, sosyalleşmek, ikili ilişkilerde huzur ve dengeyi aramak, anlayışlı ve adaletli olmak için güzel zamanlar. Akşam saatlerine doğru üzerimize karmanın gezegeni satürn yaklaşıyor, kendinizi biraz sıkışmış, engellenmiş ve daralmış hissedebilirsiniz. Akşam sosyalleşmek, sevgilinizle zarif bir yemek yemek, sanatsal faaliyetler içinde olmak varken toplantı için sunum hazırlamak zorunda kalmak ya da bir otorite figürü tarafından baskılanmak tabi ki daraltıp, sıkıştıracaktır 🙂 Takılmayın fazla, geçecek.

Gün boyunca zihinimize ani ve sıradışı fikirler, ilhamlar, yaratıcı düşünceler gelebilir. Olumlu olanları yazın kenara, bir gün lazım olur 🙂 Olumsuz olanları da geldiği gibi serbest bırakın gitsin, zira size pek faydası olmayacaktır. Yine gün boyunca hareket enerjisinde büyüme olacak; Kavga ortamlarında değil, pozitif ortamlarda bulunmanızı, bu enerjiyi spor veya hedefleriniz/tutkularınız için harekete geçmek olarak kullanmanızı tavsiye ederim. Genel anlamda güzel ve hayallerinizi düşüneceğiniz, büyüteceğiniz bir gün.

Tadını çıkartın 🙂