16 Ocak 2018 Salı

Gökyüzünden Günlük Mesajlar (12)

Herkese günaydın 🙂

Bugün de Ay Oğlak burcunda ilerlerken, yine kariyer, başarı ve hedefler gündemimizde olacak. Ancak Ay, doğası gereği Oğlak’ta zorlandığı için kendimizi karamsar bulabiliriz veya hırsla hareket edebiliriz.

Sabah erken saatlerde biraz duygularımız karışabilir. Sanki yapmak istediğimiz şeyler bize hizmet etmiyormuş gibi gelebilir ve biraz kendimize yüklenebiliriz. Kafamızı karıştıracak olaylar da gerçekleşebilir. Unutmayın ki ay’ın iyice kapandığı gündeyiz ve karamsarlıkla kendimize fazla yüklenmeyin. Yarın itibariyle yepyeni bir enerjiye başlıyoruz 🙂

Öğleden sonra enteresan bir açı kalıbı oluşacak. Kendimizi iyi, şanslı, mutlu hissedecek ve kariyerimiz ya da hedeflerimiz  için gerekli dönüşümü yapabilecek GÜCÜ hissedeceğiz. Yaşanacak herşey aslında bu dönüşümü fark edip adım atmak için. Bazen bir şeyleri fark ederiz ve gerekli dönüşümleri yapabiliriz. Bazen de görürüz ama nerden başlayacağımızı bilemeyiz. Bi güç bekleriz; yarın bu konuda bir avantajımız olacak 🙂 Bazen de görmeyiz ve evren bizim gözümüze sokmak için türlü türlü oyunlar oynar :)) Sonra da vay efendim niye başıma bunlar geliyor deriz.

Bence gözümüzü dört açmakta fayda var 🙂 Günün ikinci yarısını bu farkındalıkla geçirirseniz işiniz kolaylaşacaktır 🙂