13 Şubat 2018 Salı

?? Gökyüzünden Günlük Mesajlar (34)

Arkadaşlar Selam,

Bugün sabah 8:44’den akşam 18:13’e kadar Ay boşlukta olacak. Ay’ın bir açısı olmayacağı için duygularımızın da ne yöne gideceğinin de bir yorumu olamıyor. Yine de hatırlatmak fayda var: geleceğe yönelik adımlar atmak, yeni projeler başlatmak ya da hedef belirleyip adım atmak yerine bugünü

  • içe yönelerek,
  • yarım kalmış işleri tamamlayarak,
  • projelerimizde ya da işimizde eksik kaldığını düşündüğümüz yerlerin üzerinden geçerek
  • geçirmekte fayda var.

Ay da iyice küçülürken içimize kapanmak ve Ay Oğlak’ın düzenliliği ve kuralcılığı ile güzel bir iç temizlik yapmak iyi olacaktır.

Akşam 18:13 itibari ile Ay Kova burcuna geçecek. Daha özgürlükçü, sıradışı, toplumsal konulara duyarlı, otoriteleri zorlayacak bir ruh haline gireceğiz.

Baktığımız zaman günün çoğunu ay boşlukta geçireceğimiz için pek de anlatılacak bir şey yok aslında. Sadece bu gecenin ilerleyene saatlerinde (yani sabahın ilk saatlerinde) gerçekleşecek enerjilerin etkilerini belki önceden hissetmeye başlayabiliriz. Gece biraz zihinsel kalabalıklar, vesveseler yaşayabiliriz. İfadelerimizde abartılı ve patavatsız olabiliriz. Büyük büyük konuşup, altından kalkamayacağımız sözler verebiliriz. Ya da bazı konular kafamızda büyüdükçe büyüyebilir. Şöyle sakin bir meditasyon yaparak uyumakta fayda var 🙂 Günün ilk ışıkları itibariyle de farkındalığımızı arttıracak ve uyanmamızı sağlayacak ani olaylar gerçekleşebilir. Bu aralar bu büyük açılar hep gece uyku saatlerine denk geliyor. Sanıyorum rüyalar vasıtasıyla bişiyler yaşıyoruz. Bakalım bu sıradışı ve ani farkındalık kazandıran, uyandıran enerji de rüyalarımızda neler yaratacak :)) Sonrasında defterinize yazmayı unutmayın.