1 Şubat 2018 Perşembe

Herkese merhaba 🙂

Bugün saat 14:00’e kadar Ay Aslan burcunda. Duygusal ihtiyacımız kendimizi ortaya koymak, sahneye çıkmak, alkış almak, pohpohlanmak, içimizdeki çocukla iletişime geçmek, kendimizi ve hayatı sevmek. Bu enerjilerle aranız iyise tadını çıkartın. Yok sizde gerginlik yaratıyorsa engellerinizi fark ederek kendinize şefkatle sarılın. Unutmayın ki hepimizin gönlünde bir aslan yatar, yeter ki kendinize ve varoluşunuza inanın.

Sabah saatlerinde fazlaca abartılı duygularda, davranışlarda bulunabiliriz 🙂 Kendimizi sevelim derken böbürlenmeye de girmeyelim. Aşırı yeme içme, küçük görme, kibirli ve savurgan davranışlara dikkat edelim. Zira sabah bu potansiyellere sahip olacağız.

Sonrasında kendimizi özgür ve yaratıcı hissedeceğiz. Özellikle arkadaş ortamımızda ya da takım çalışmalarında spontan bir şekilde yaratıcı yönümüzü ve sıradışı fikirlerimizi ortaya koymak iyi hissetmemize sebep olacak. Ani gelişen yeni fikirlere de açık olun.

Saat 15:00’e doğru geçmişte yaşanmış yaralarımızla ilgili biraz hassaslaşabiliriz. Netice de 14:00’le 22:14 arası Ay boşlukta olacağı için ileriye dönük adımlar atmayıp, yarım kalmış işleri tamamlayabilir ve içimize yönelebiliriz.

Dün itibariyle zihin ve iletişim gezegeni Merkür Kova burcuna geçti. 18 Şubat’a kadar:

  1. daha özgün, yaratıcı ve mantıklı düşünce yapısına,
  2. toplumsal meselelere duyarlı,
  3. insancıl ama bir o kadar da ukala
  4. fikirlerde sabitliğe ve inatçılığa
  5. ve herşeye karşı çıkan düşünce ve iletişim şekline bürüneceğimiz bu dönemde zihninizin buluşçu ve icatçı yönüne açık olun 🙂