Astroloji Danışmanlık

Astroloji Danışmanlık seansları için bu linke tık’layarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Seansları yüzyüze (Kadıköy Moda’da) veya zoom programı üzerinden online yapıyorum. Yaklaşık 2 saat sürüyor ve tüm görüşmeyi kayıt edebiliyorsunuz.

Doğum haritanızın çıkartılabilmesi için doğum tarihi, saati ve il bilgilerinize gerek oluyor. Eğer doğum saatinizi (+-15 dak içerisinde) bilmiyorsanız rektifikasyon tekniği ile üzerinde çalışılmaktadır ancak bu başka bir uzmanlık alanı olduğu için önceden belirtilmesi önemlidir.

Astroloji haritası ön hazırlığı detaylı çalışma gerektirdiğinden dolayı seans iptalleri seans tarihinden en az 3 gün önce yapılmalıdır. Bu konuda duyarlı olmanız hepimiz açısından dharmic bir davranıştır.

Günde 1 seans almakta ve haftanın 3 gününü Astrolojiye ayırdığım için seans günleri çabuk dolmaktadır. O yüzden başvurduğunuz anda min 2 aylık bekleme süresi olabileceğini göz önüne almanızı isterim 🙂

Seans Ücretim 2022 yılı için 1100 TL’dir. Bu fiyata doğum haritası analizi ve 1 yıllık öngörüm dahildir. Harita okumasını daha önce alanlar için senelik öngörüm ücretim ise: 600 TL’dir.

Başvurmak için lütfen linkteki başvuru formu doldurunuz:

BAŞVURU FORMU

Nutan Özge ÖZEK