15 Ocak 2018 Pazartesi

Gökyüzünden Günlük Mesajlar (11)

Herkese günaydın 🙂

Bu hafta Çarşamba günü saat 5:18’de 26 derece Oğlak burcunda Yeniay meydana gelecek. O güne kadar #Ay iyice küçülmeye devam ediyor. Biz de 1 ay önce başlattığımız döngümüzü kapatmaya doğru giderken iyice içimize dönüyor ve yeni enerjiye yer açmak için fazlalıkları atıyoruz.

Bu 2 gün boyunca #Ay #Oğlak burcunda ilerleyecek. Ay, Oğlak burcunda pek hoşlanmadığı yerdedir. Daha çok kariyer, başarı ve saygınlık ile mutluluğu arar, olaylara materyalist  yaklaşabiliriz. Hesapları toplamak, bütçeler üzerinden geçmek, düzen oluşturmak, somut işlerle uğraşmak için idealdir. Yeni projelere başlamak, yeni adımlar atmak isteyebiliriz ancak bu 2 gün ay’ın iyice küçülüyor olduğunu unutmayın. Sorumluluklarınızı fark etmek ve üzerinden geçmek için iyidir.

Yine rüyalarımıza denk gelecek Satürn-Ay kavuşumundan sonra sabahın erken saatlerinde güne biraz karamsar başlayabiliriz. Ancak sonrasında duygu ve düşüncelerimizin bir noktaya doğru toplandığını ve rahatlıkla dile geldiğini fark edeceğiz. Proje sunumuna veya bütçe toplantısına girecekseniz tam zamanı 🙂 Kendinizi çok iyi ifade edebileceksiniz. Yine aynı sırada, yaralarımızı şifalandıracak kadersel olaylar karşımıza çıkabilir ve şaşırabiliriz. Uzun zamandır uğraştığınız sağlık sıkıntılarınız varsa onlarla ilgili güzel gelişmeler de olabilir. Akşama doğru kendimizi iyi, şanslı ve mutlu hissedeceğiz 🙂 Gece ise uykudan önce meditasyon yapmak için çok ideal olacak.

Hadi bakalım, güzel bir hafta olsun

Çok sevgiler