12 Şubat 2018 Pazartesi

🌖🌛 Gökyüzünden Günlük Mesajlar (33)

Herkese iyi haftalar 🙂 Bu hafta önemli bir hafta biliyorsunuz. Cuma günü Yeniay’la birlikte Güneş Tutulması olacak 🙂 Arkasından da Pazar günü hem Güneş, hem de zihin gezegeni Merkür Balık burcuna geçecek. Günü geldiğinde hepsini konuşuruz :))

Bugün Ay yine Oğlak burcunda devam ediyor. Sorumluluklar, ciddiyet, somut projelerle ilgilenme ihtiyacı devam. Sabah saatlerinde gayet akışta ve ilham gücü altındaydık. Sonrasında tüm gün boyunca duygusal dönüşüm ve arınma gerektiren enerjiler içinde olacağız. Duyguların derinine inme ihtiyacı duyabilir, indikçe gördüklerinizi doğru bir şekilde değerlendirebilirsiniz:

  1. İçimizdeki takıntılı duyguları fark etmek
  2. Güç ve acizlik duygularımıza bakmak
  3. Kin, nefret, kıskançlık, intikam gibi duygularla yüzleşmek ve
  4. Kontrolcülüğümüzü ve manipülasyon özelliğimizi fark ederek

bize ait olmayan duygulardan arınmak, serbest bırakılması gerekenleri bırakmak, bırakamadıklarımızın farkında olmak ve kabullenmek için potansiyel bir gün. Duygusal olarak zorlanabiliriz ama meditatif bir halde izleyici konumuna geçebilirsek çok faydasını görürüz. Ay da iyice küçüldü ve son faz olan Balsamic’e geçti. Yeni enerjilere yer açmak için derinlere inip güzel bir temizlik yapma zamanı. Enerjinizin azaldığını fark etmişsinizdir. Bu kalan enerjinizi de içinize harcamanızı tavsiye ederim 🙂 Hadi bakalım, kolaylıkla olsun…