11 Ocak 2018 Perşembe

Herkese Günaydın 🙂

Bu sabaha karşı gördüğünüz rüyaları hatırlıyor musunuz? Saat 05:00 am civarlarında ay ile ay düğümleri arasında gergin açı oluştu. Yani gitmemiz gereken yol ile, kalbimizin şu an gitmek istediği yol arasındaki gerginlik rüyalarımıza nasıl yansıdı çok merak ediyorum 🙂 İçiniz daralmış bir şekilde uyandıysanız hiç üzülmeyin çünkü saat 10:30’a doğru kendinizi rahatlamış, genişlemiş, şanslı ve akışta hissedecek, Öğle saatlerinde ise alacağınız bir destek size güç verecek.

Bugün ayrıca iletişim ve zihin gezegeni Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Artık biraz işleri güçleri düşünmeye, mantıkla hareket ederek stratejiler oluşturmaya başlıyoruz galiba.

Ay Bugün de saat 17:54’e kadar Akrep burcunda ilerlemeye devam ediyor. Duygusal ihtiyaçlardaki derinlik, tutkular, huzursuzluk veya şüphecilik bugün de devam. Dün de konuştuğumuz gibi bu duygusal derinliği yıkıcı değil, yapıcı olarak kullanmakta, yaratım yapmakta fayda var.

Öğleden sonra (15:00-16:00 arası) bir anda alevlenebilir ve ani patlama ihtiyacında bulunabilirsiniz. Ya da akıllı olup bu enerjiyi hedeflerinizi gerçekleştirmek yönünde atılım yapmak olarak kullanabilirsiniz. Hepimizin bildiği gibi gergin enerjiler içinde ciddi dinamizm barındırırlar: bu enerjiyi

  1. Öfke patlaması olarak yaşamak,
  2. ya da Korkup saklanmak,
  3. ya da bu enerjiyi harekete dönüştürmek bizim seçimimizdir

Neyse ki hemen ardından keyfimiz yerine gelecek, ruhumuz dinginleşecek, huzurumuz artacak 🙂 Havada aşk, romatizm ya da sanat kokuları olacak. 17:54 itibariyle de Ay boşluğa gireceği için yeni başlangıçlar yapmayıp sadece anı’n keyfini çıkartıp, kendinizi romantizm havuzuna atabilirsiniz.