Astroloji


Çocukluğumda çok meraklıydım astrolojiye. Evimizde bir gazetenin kuponla verdiği bir astroloji kitabı vardı. Boş zamanlarımda onu okur, ezberlemeye çalışırdım 🙂 Boğa huzur ve güven ister, Aslan alkış ister, Terazi zerafeti sever derken tanıdığım herkese burcunu sorar sonra içimden analizler yapar, okuduklarımla gördüklerim arasında bağlar kurardım.

Gözlem ve analiz benim en başarılı olduğum alanlar. Kurumsal iş hayatında çeşit çeşit kişilik envanter testlerini incelediğim ve analizler yaptığım olmuştur. Ama yine de işe alımlarda bu envanter test sonuçlarını bir kenara koyup, adayın burcunu sormuşluğum çoktur 🙂 En sok İK departmanından uyarı almıştım, böyle yapıyor olmamın sakıncaları üzerine :)))

2012 yılında Profesyonel Koçluk eğitimimi aldıktan sonra kendi tutkularımı takip etmeye karar verdim ve bir cesaret Astroloji kursuna başladım. Çünkü ne kadar bastırıp görmezden gelmeye çalışsam da hep karşıma çıktı ve beni yendi ♥ İyi ki de öyle olmuş. Çünkü karşıma hiç hayal edemeyeceğim öyle kapılar açtı, öyle bir vizyon verdi ki bu eğitimin neden çocuk yaşlarda, üniversitelerde verilmediğine inanamadım. Bugün geldiğim farkındalık, gelişim ve kendini tanıma, sevme konusunda bana yol açan, gözümü açan, kalbimi açan en değerli yardımcım oldu astroloji. Astrolojiyi bir fal olarak düşünmeyin, o en saçma izahı. Hayatı anlamama, evreni anlamama, kendimi anlamama, herşeyin kaynağının bende olduğunu fark etmeme, içime yönelmeme, kendi potansiyellerimi fark etmeme, kimi zaman potansiyellerimi iyi kullanabilirken kimi zaman gölgelere düştüğümü göstermeye, kabule, teslimiyete, içselleştirmeme, kendimi olduğu gibi kabul etmeme, sevmeme, kimseyi yargılamama en büyük ışık, en zevkli kılavuz olmasıdır en doğru izahı.

Kaldı ki dolunayın hayatımızdaki etkisini kabul etmiş ve fark etmiş insanlar olarak (değil sadece bizleri, engin denizleri bile etkiliyorken), diğer gezegenlerin üzerimizde ne gibi etkileri olabileceğini merak etmemiş olduğumuza, ya da böyle bir bilginin hayat yolumuzda nasıl da göz ardı ettiğimize inanamıyorum. Neyse ki son yıllarda Merkür retrosu da lügatlarımıza girdi :)))

Sevgili arkadaşlarım; sizler sadece burcum diye bildiğiniz güneşten oluşmuyorsunuz. Zihninizi Merkür’den, ilişkilerinizi Venüs’ten, savaş ve hareket enerjinizi Mars’tan, mutluluğunuzu Ay’dan öğrenebilirsiniz. Satürn transitlerinden korkmayın, sadece ordaki enerjiyi ve anlatmak istediğini anlamaya çalışın. Neden bazen bazı konularda bir tarafınız anya derken diğer tarafınızın konya dediğini, iş yerinizde bu kadar naifken, arkadaş çevrenizde nasıl da aslan gibi olduğunuzu, kariyerinizi nelerin belirlediğini, sağlığınızı, aşk hayatınızı, evlilik enerjinizi nelerin belirlediğini, şu an üzerinizdeki gökyüzünün sizi nasıl etkilediğini, güçlü yönlerinizi, geliştirilmesi gereken yönlerinizi, annenizi, babanızı, paranızı, potansiyellerinizi, potansiyellerinizi şu an hangi seviyede kullandığınızı ve  daha saymakla bitiremeyeceğim herşeyinizi astroloji haritanız ile öğrenebilir, kendinizle ilgili büyük farkındalıklar kazanabilirsiniz.

Unutmayın ki herşey enerji. Siz de enerjisiniz. Peki bu enerjileri anlamak, anlamlandırmak, aslında dışarıda olay olarak gördüğünüz herşeyin hangi enerjiden kaynaklandığını çözümlemek isterseniz hayatınızda en az bir kere doğum haritanızı yorumlatmanızı tavsiye ederim 🙂 Benim için milat olmuştu, sizin içinde öyle olacağını tahmin ediyorum. Eğer benim yorumlamamı isterseniz bana mail atabilir ve randevu alabilirsiniz 🙂 Astrolojik alanda 3 tip hizmet veriyorum: (1)Doğum haritanızı yorumlatabilirsiniz, (2)Doğum haritanızın yorumuyla beraber 4 seanslık Koçluk paketi ile tam bir dönüşüm paketi alabilirsiniz, (3)Ya da başlangıç olarak hızlıca gezegenleriniz hangi burçta ve evde, element ve nitelik dağılımınız nasıl gibi özet bilgilerle bir A4 sayfalık pdf hizmeti alabilirsiniz. Bu son pakete özellikle ‘bir arkadaşa bakıp kaçacaktım’ ismi verdim 🙂 hani bir bakıp çıkabilin, eğer beğenirseniz içeri girip takılabilin diye :)))

*Harita yorumu için doğum tarihinizi, doğum saatinizi ve doğum yerinizi net biliyor olmanız gerekmektedir.

Size Özel Paketler


F